Baltalı işkenceci “hanımağa” tutuklandı

Balıkesir’de 10 dönümlük arazi üzerindeki çiftlikte esnafa azap yaparak haraç toplayan çete ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Çetenin hanımağası olduğu belirtilen Rabia Dilruba C. polis baskınıyla yakalandı. Rabia Dilruba C.’nin çiftlikteki azaplara katıldığı kaydedildi.

Sabah gazetesinin haberine nazaran; Ejder Salih lakaplı Mehmet Salih T., 18 yaşındaki G.A. isimli genç kıza “polis muhbiri” diyerek tecavüz edip parmaklarını kesti. Mehmet Salih T. ile 7 adamı düzenlenen birinci operasyonda yakalanarak tutuklanmıştı. Polis aranan 4 firari ismi yakalamak için çeteye yönelik operasyonlarına devam etti.

İşkenceye o da katılmış!

Son olarak çetenin hanımağası olduğu ileri sürülen Rabia Dilruba C., polisin düzenlediği baskın sonucu saklandığı meskende yakalandı.

Mehmet Salih T. üzere ejderha dövmesi yaptırdığı belirlenen Rabia Dilruba C.’nin, G.A.’ya baltayla, firari kuşkulu M.B.’nin hortumla azap yaptığı, Mehmet Salih T.’nin ise fiziki şiddet uyguladığı tespit edildi.

Rabia Dilruba C. ile birlikte yakalanan F.E. kaçmak için 4’üncü kattaki konutun balkonundan atlayınca beli kırıldı. Adliyeye sevk edilen Rabia Dilruba C. de çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir