Emlak Katılım’da TR karekod ile temassız bankacılık dönemi

Katılım finans dalının en esaslı geçmişe sahip en genç üyesi Emlak İştirak, büyüme stratejisine bağlı olarak şubeleşmeye, dijitalleşmeye ve yeni eserler ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Emlak İştirak Mobil’de hizmete sunduğu yeni karekod süreçleri menüsü sayesinde müşterilerine süratli, kolay ve temassız ödeme yapma, para çekme ve para transferi hizmetlerini sunuyor.

TR KAREKOD İLE SÜRATLİ VE TEMASSIZ İŞLEM 

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), ülkemiz ödemeler altyapısına yenilikçi iş yapış sistemlerine bir yenisini daha ekleyerek, Türkiye’nin kendi ulusal karekod standartlarını oluşturmuş ve “TR Karekod”u finansal kurum ve tüketicilerin kullanımına sunmuştur.

Emlak İştirak, iştirak bankacılığı alanındaki istikrarlı büyümesini sürdürürken önceliklerinden olan dijital bankacılık alanındaki eser ve hizmetlerini de geliştirmeye devam ediyor. Güncellenen Emlak İştirak Mobil’de uygulamaya alınan karekod süreçleri ile yurtiçi tüm bankaların ATM’lerinden para çekme, banka kartına gerek kalmadan POS aygıtlarından alışveriş yapma kolaylığı müşterilere sunuluyor. Müşteriler para almak için hesaplarına ilişkin karekodu oluşturup paylaşabilir ve karekod ile FAST/EFT/Havale aracılığıyla para gönderebilirler.

ÜCRETSİZ PARA TRANSFERİ

Kullanıcı tecrübesini en üst düzeye çıkarmak için hayatı kolaylaştıracak finansal tahliller sunan Emlak İştirak, müşterilerine dijital kanallardan fiyatsız para transferleri (EFT, FAST, Havale), 20 binden fazla ATM’den fiyatsız süreç ve katılma hesaplarına yüksek kar paylaşım oranı üzere kıymetli avantajlar sunuyor.

Emlak İştirak, müşterilerine sunduğu tüm hizmetlerin kolay anlaşılır, teknolojik ve süratli olmasına değer veriyor. Emlak İştirak tıpkı vakitte sağduyulu, çevreci ve sürdürülebilir yatırımları desteklemek, ülkenin kalkınmasında toplumsal, ekolojik ve ekonomik kriterleri göz önüne alan sürdürülebilir eser ve hizmetler sunmak üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir