Eski eşinin bebek haberini kendisi kutladı, hayranları çıldırdı: Çocuk doğursun diye genç kadınla evlendi

Bir vakitler büyük bir aşkla sevdiğiniz eski eşinizin yeni evlendiği şahıstan bir bebek beklediğini duyduğunuzda nasıl reaksiyon verirsiniz? Ya da daha doğrusu neler hissedersiniz?

Hafif bir burukluk geçer mi kalbinizden? Artık evliliğiniz bitmiş olsa da biraz kıskançlık tahminen… Günlük hayatınızdan birkaç saatibu mevzuda düşünmeye bile ayırabilirsiniz tahminen. Lakin herkesin bu türlü durumlarda vereceği reaksiyonlar birebir olmuyor elbette.

Ünlü müzikçi, bir vakitler evli olduğu eski eşinin yeni karısından bebek beklediğini öğrenince birçok kişinin göstermekte zorlanabileceği bir olgunlukla davrandı. Toplumsal medya üzerinden onları tebrik etti. Hatta eski eşinden dünyaya gelen çocuğunu da işin içine kattı.

Eski eşinin memnunluğunu gerçek manada dilediği muhakkak olan bu ünlü, müzikçi Fergie. Bir vakitler şov dünyasında fırtınalar estiren Fergie, oyuncu Josh Duhamel ile bir evlilik yaşamıştı. Lakin şu anda 10 yaşında olan oğulları da evliliklerini ayakta tutmaya yetmedi ve çift ayrıldı.

GEÇEN YIL EVLENDİLER
Duhamel ise kendisinden oldukça genç Audra Mari ile ikinci evliliğini yaptı. 29 yaşındaki Audra, Josh Duhamel ile evliliğinden anne olmaya hazırlandığını Instagram sayfasından herkese ilan etti.

Duhamel’in eski eşi 48 yaşındaki Fergie de bu habere reaksiyonsuz kalmadı. Çiftin memnunluğunu paylaşan bir yorum yaptı Audra Mari’nin duyurusuna.

“Axl, büyük ağabey olmak için sabırsızlanıyor” diye yazdı. Sonra da şu satırları ekledi: “Sizin için hakikaten memnunum çocuklar.” Bir de kamp emojisi ekleyerek eski eşinin bir kere daha baba olmasından duyduğu memnunluğu gözler önüne serdi.

TEBRİK ETTİ: Eski eşi Josh Duhamel ile onun yeni karısının bir bebek beklediği haberine yorum yazan Fergie hayranlarından tam not aldı. 

Fergie’nin eski eşi Josh Duhamel ile Audra Mari, geçen yılın eylül ayında hayatlarını birleştirdiler. Aslında düğün konusunda bu kadar süratli davranmaları da herkesi şaşırtmıştı. Zira çift, birebir yılın ocak ayında nişanlarını duyurmuştu.

Duhamel’in genç sevgilisine yaptığı evlilik teklifi de büyük olay olmuştu. Duhamel, bir şişenin içine kendi el yazısıyla yazdığı küçük bir mektubu koymuştu.

O mektupta ne mi yazıyordu? Olağan ki “Benimle evlenir misin Audra Diane Mari. ” Genç bayan da güzel sevgilisinin bu teklifine kayıtsız kalamadı ve çift nişanlandı.

50 yaşındaki Josh Duhamel ile Audra, 2019 yılında flört etmeye başlamıştı. Bu birebir vakitte Fergie ile Josh Duhamel’in boşanma süreçlerinin de resme tamamlandığı yıldı.

 

ŞİŞE İÇİNE MEKTUP YAZIP EVLENME TEKLİF ETTİ: Josh Duhamel, bir şişenin içine el yazısıyla “Benimle evlenir misin?” yazıp sevgilisine, hayatının geri kalanını onunla birlikte geçirme teklifinde bulundu.  

ALDATMA ARGÜMANLARININ GERİSİ ARDI KESİLMEDİ
Black Eyed Peas isimli müzik kümesinin solisti olarak ünlenen Fergie ile Josh Duhamel’in evliliği ise 2009 yılında başladı. Lakin 2017 yılında yollarını ayırdılar. Çiftin Axl isminde şu anda 10 yaşında olan bir oğılu bulunuyor.

Fergie’nin kendisiyle boşanma davası biter bitmez Audra ile evlenen kocasının yeni bebeğine gösterdiği bu memnun reaksiyon hayranlarından tam not aldı.

Ama birtakım yorumlarda da eski eşi Josh Duhamel suçlandı. Başarılı ve güzelbir karısı olduğu halde ondan boşanıp daha genç biriyle evlenen Duhamel eleştirildi. Hatta Audra’nın Duhamel’in parası için onunla evlendiğini savunanlar bile oldu.

Josh Duhamel hakkında “Kendisine çocuk doğuracak biriyle evlendi” diyerek görüş bildirenler bile çıktı.  

Fergie ve Josh Duhamel’in evliliğinden 10 yaşında Axl isminde bir oğulları var.

Aslında Fergie’nin hayranlarının bu kadar kızmasının altında yatan bir neden var. Josh Duhamel ile Fergie’nin evliliğinin sona erdiği sırada ortada ihanet tezleri dolaşıyordu. Öbür söylentiler de vardı ancak ileri sürülenlere nazaran çift ortasındaki itimat artık sona ermişti. Bu da onları boşanmaya götürdü.

Bu ortada Fergie ile Josh Duhamel evliliğinin bitmesinde konuşulan diğer argümanlar da vardı. Bunlara nazaran Josh Duhamel, tek çocuklu değil daha kalabalık bir aile istiyordu. Lakin Fergie buna yanaşmadı. Bu durum da çiftin ortasının açtı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir