İlk karısından, düğünden altı ay sonra boşanmıştı: Yedi yıllık arkadaşıyla nişanlandı!

Özellikle dünyanın beğenilen tatil rotalarından biri olan İtalya’ya giden ünlüler, burada birer birer evlilik teklifi ediyor ve bu yolda birinci adımı atıyor. İşte bunlara yeni bir halka daha eklendi. Dünyanın en genç milyarderlerinden biri, TV yıldızı sevgilisine gösterişli bir formda evlilik teklif etti. 

BABASINDAN MİLYAR DOLARLIK FİRMA MİRAS KALDI 
Ünlü bir gözlük firmasının sahiplerinden biri olan Leonardo Maria Del Vecchio, TV dünyasının genç yıldızlarından Jessica Serfaty’ye birlikte çıktıkları İtalya tatilinde evlenme teklif etti. 28 yaşındaki Del Vecchio, bunun için İtalya’da ünlülerin uğrak noktası olan Amalfi Cost’u tercih etti.

Sevgilisi Serfaty’nin önünde diz çöken genç iş insanı ondan bir “Evet” cevabı aldı. Genç çiftin yakınlarına nazaran bir müddettir birlikte olan Leonardo ile Jessica, hayatlarının en keyifli periyodunu yaşıyor.

Leonardo Del Vecchio’nun tıpkı ismi taşıdığı babası geçen yıl hayata veda etti. Bunun akabinde da ortalarında Leonardo’nun da bulunduğu altı çocuğunun her birine 3.5 milyar dolarlık bir servet bıraktı.

HAYATININ AŞKINI SONUNDA BULDU
Jessica Serfayty ise ismini America’bs Next Top Model isimli müsabakayla duyurdu. Akabinde The Ride ve Roe v Wade üzere üretimlerde kamera karşısına geçti.

Serfaty en çok konuşulan aşklarından birini oyuncu Ed Westwick ile yaşamıştı. Ondan sonra da One Direction’dan Niall Horan ve geçenlerde Nina Agdal ile nişanlanan Youtube ünlüsü Logan Paul ile ilgi yaşadı.

Aslında çift, 2017 yılındaki Cannes Sinema Şenliğinde tanıştı. Fakat o sırada ortalarında rastgele bir romantik münasebet yoktu.

ARKADAŞLIK AŞKA DÖNÜŞTÜ
Jessica ile Leonardo’ya yakın bir kaynak ilginin gelişimini şöyle anlattı: ” Her vakit düzgün arkadaş oldular ve bağlantıda kaldılar. Her ikisinin özel münasebetleri bittiğinde ise tekrar temas kurdular. İkisi için de zamanlama harikaydı. Zira hayatlarındaki şahıslarla yollarını ayırdıktan sonra birbirlerine aşık oldular. “

Bu arkadaşyarının anlatıtğına gre Jesica ile Leonardo, uzun bir arkadaşlığın sonunda birbirleriyle romantik bir alakaya baladılar. Sonra da evliliğe birinci adımı attılar.

Çifte yakın kaynaklara nazaran taze nişanlılar, yazın geri kalanını Mangusta isimli lüks yatta geçirecekler. O süreçte de arkadaşlarıyla birlikte İtalya kıyılarını turlayacaklar.

İLK EŞİYLE DÜĞÜNDEN ALTI AY SONRA AYRILDI: Bu ortada Jessica Serfaty, Leonardo Maria Del Vecchio’nun ikinci eşi olacak. Genç iş insanı birinci evliliğini Anna Castellini Baldissera ile yaptı. Çiftin nikahı 2021 yılında Milano’da kıyıldı. Geçen yılın haziran ayında da gösterişli bir düğün yaptılar. Ancak düğünden sonraki evlilik hayatları yalnızca altı ay sürdü. Çift sonra boşandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir